Головний корпус лікарні
Головний корпус лікарні

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ   

Місцезнаходження

Солотвина (Слатіна, Акнаслатіна, Мараморошське Солотвино, Слатінскі Долі) розташоване на правому березі Тиси, між гірськими хребтами Салаван та Магура на висоті 200-300 м. над рівнем моря в Сигетсько-Хустському регіоні Карпат, Тячівському районі Закарпатської області. Найбільш відоме із найстаріших назв Солотвина – це Слатіна, що означає «солена вода». Перше із письмових згадувань про Солотвино відноситься до 1360 року, коли існуюче село Слатіна, разом з іншими, близько розташованими селами, заселеними румунами, стало власністю сім’ї Драгоша із Бедеу (сучасна Бедевля), який повернувся в 1359 році з походу на землі, що називались Молдовою. Територія, де розташоване сьогоднішне Солотвино, була заселена в далекій давнині. Про це свідчить городище VIII-IX ст. до н.е. Неподалік від городища знайдені старовинні солекопальні та монети ІІІ ст. н.е.

Закарпаття вкрите густою і розгалуженою мережею автомобільних та залізничних доріг міжнародного значення. Це дозволяє без перешкод дістатися до будь-якого місця не тільки на території України, але й за її межами. Відстань до великих міст Західної України:

  • Львів - 250 км.
  • Чернівці - 260 км.
  • Івано-Франківськ - 185 км.
  • Відстань до обласного центру - Ужгороду - 150 км.

Відстань до столиць прикордонних держав: Румунії, Угорщини, Словаччини - не більше 600 км.

В місті Ужгород розташований аеропорт, з якого регулярно здійснюються авіарейси в найбільші міста України, близького та далекого зарубіжжя. У м. Мукачево розташований великий залізничний вокзал.
За домовленістю ми можемо зустріти вас в м. Ужгород автомашиною (вартість послуги - $30). Поїздами з Києва та Москви можна дістатися до ст. Мукачево, де вас може зустріти автомашина (вартість $25). Зі Львову ходять автобус та поїзд "Львів-Солотвино". Можлива зустріч у Львові автомашиною (вартість $60). Можна летіти літаком до Івано-Франківська, зустріч автомашиною в Ів.-Франківську - $45. Також через Солотвино проходять транзитні автобусні рейси "Ів.-Франківськ-Хуст" та "Чернівці-Ужгород", "Ужгород-Ясіня", "Ужгород-Рахів". Всі автобусні рейси на Ужгород проходять через Мукачево.


© ДЗ "Українська алергологічна лікарня МОЗ України". Всі права застережено.